عصر روز سه شنبه سی و یک خردادماه در جلسه‌ای با حضور اعضاء هیئت رئیسه پژوهشگاه رویان، مراسم تکریم و معارفه مدیر اداره روابط عمومی و امور بین‌الملل و همچنین مدیر اطلاع‌رسانی و کتابخانه رویان برگزار شد.

در ابتدای این جلسه که مهدی لطفی‌پناه به‌عنوان مدیر جدید اداره روابط عمومی و امور بین‌الملل و رحیم توسلیان به‌عنوان مدیر اداره اطلاع‌رسانی و کتابخانه معرفی شدند، دکتر عبدالحسین شاهوردی ضمن تشکر از مدیرانی که قبول مسئولیت کردند برای آنها آرزوی موفقیت کرد. ایشان ضمن بیان بخشی از خلاقیت‌های مدیر سابق روابط عمومی به ذوق و پویایی مدیر جدید این اداره اشاره کرد.

در ادامه جلسه دکتر احمد وثوق ضمن بیان خاطراتی از روند آشنایی خود با مدیر سابق روابط عمومی، از کمک‌ها و خدمات ارزنده ایشان تقدیر کرد و در ادامه مدیر جدید روابط عمومی را نیز فردی فرهنگی عنوان کرد.

سپس به‌ترتیب معاونان پشتیبانی، آموزش و پژوهش از سوابق ارزشمند دو مدیر تقدیر کرده و ابراز امیدواری کردند تا این جابه‌جایی بتواند مسیر جدیدی برای پیشبرد اهداف سازمانی پژوهشگاه به ارمغان بیاورد.

لطفی‌پناه مدیر جدید روابط عمومی نیز ضمن تقدیر از خدمات ارزشمند اداره روابط عمومی در طول سال‌های گذشته ابراز امیدواری کرد با یاری دیگر مدیران و همکاران بتواند در جهت توسعه و بهبود فعالیت‌های متنوع پژوهشگاه رویان خدمتگزاری کند.

این مراسم با تقدیم لوح یادبود و هدیه هیئت رئیسه پژوهشگاه رویان جهاد دانشگاهی پایان یافت.


مشخصات

تبلیغات

کسب درآمد

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم و سریال پِریسکه‌ی جان هدایای تبلیغاتی خرید و فروش اکانت بازی کلش اف کینگز زندگی نو طراحی و تولید برج خنک کنند و تهویه گزارش فصلی ثقلین ویلا در شمال